FFFF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Futbolas, Fan Fiction ir Floodas. Ko dar mum galėtų trūkti? :)
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Naujienos

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
TORRESLANDO
YOU NEVER WALK ALONE
TORRESLANDO


Pranešimų skaičius : 317
Join date : 2010-07-10
Age : 30

Naujienos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Naujienos   Naujienos EmptyPir. 07 26, 2010 12:11 pm

Naujienos apie Anelka
Atgal į viršų Go down
http://torreslando.tumblr.com/
m
You play football with your heart not your feet
m


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2010-07-10

Naujienos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos   Naujienos EmptyPir. 08 09, 2010 4:09 pm

Citata :
Prancūzijos futbolo žvaigždė N.Anelka: „R.Domenechas privertė mane bjaurėtis futbolu“

Nicolas Anelka prabilo. Skandalingai iš pasaulio futbolo čempionato išvykęs Prancūzijos rinktinės puolėjas prancūzų spaudai išsakė viską, ką galvoja apie buvusį nacionalinės komandos trenerį Raymondą Domenechą.

Karo kirvį N.Anelka buvusiam rinktinės strategui iškasė grupės rungtynių su Meksika didžiosios pertraukos metu, kai iškeikė R.Domenechą, todėl jau kitą dieną buvo išvarytas iš rinktinės ir grįžo namo.

„Chelsea“ puolėjas atskleidė, kad ginčas brendo jau kurį laiką ir kad dar prieš čempionatą jis galvojo palikti komandą dėl trenerio.

„Rinktinę norėjau palikti gerokai anksčiau, prieš draugiškas rungtynes su Tunisu, kai ruošiamės pasaulio čempionatui. Man jau buvo bloga nuo to, kaip žaidėme. Tačiau trys rinktinės senbuviai paprašė manęs pasilikti. Nusprendžiau likti, tačiau nereikėjo to daryti“, - kalbėjo N.Anelka.

Puolėjas čempionate žaidė itin blankiai. Kaip ir visa Prancūzijos rinktinė, per trejas grupės rungtynes pelniusi vos įvartį ir neiškovojusi nė vienos pergalės.

„Man labiausiai apmaudu, kad negaliu pakeisti savo pozicijos. Jei treneriui reikėjo žaidėjo baudos aikštelėje, jis turėjo rinktis ne mane. Jis suklydo skirstydamas vaidmenis ir aš pirmasis tai pripažįstu“, - kalbėjo N.Anelka.

30-metis futbolininkas pripažino, jog jo žaidimas vasarą buvo žemo lygio. „Prieš pasaulio čempionatą žaidžiau vidutiniškai, jei ne katastrofiškai. Pasaulio čempionate manęs tarsi nebuvo, buvau nenaudingas. R.Domenechas per pirmąjį ir paskutinį man pasaulio futbolo čempionatą privertė mane bjaurėtis futbolu“, - atviravo N.Anelka.

Beje, po konflikto su R.Domenechu Prancūzijos futbolo vadovai patikino, kad vienas iš skandalingo Prancūzijos rinktinės pasirodymo čempionate kaltininkų N.Anelka amžiams prarado galimybę atstovauti savo šaliai.

„Jam, kaip treneriui, turėtų būti gėda, nes jis net nepaspaudė rankos Pietų Afrikos Respublikos rinktinės treneriui. Ir jie man dar sako, kad aš nieko negerbiu? Aš negerbiu kamikadzių. Jeigu jis (R.Domenechas) norėjo nusižudyti, reikėjo tai daryti vienam, o ne su mumis“, - kritikos buvusiam rinktinės treneriui negailėjo N.Anelka.

Beje, naujasis Prancūzijos rinktinės treneris Laurent'as Blanc'as draugiškoms rungtynėms su Norvegija nepakvietė nė vieno iš 23 pasaulio čempionate PAR dalyvavusių rinktinės futbolininkų.
Atgal į viršų Go down
pintame
futbolo gyvenimo fanas
pintame


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2010-07-10

Naujienos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos   Naujienos EmptyPir. 08 09, 2010 4:18 pm

Jo,čia tai žiauru su ta rinktine. Aš jau net nežinau ką galvot.
Atgal į viršų Go down
http://ffff.allyogame.com
m
You play football with your heart not your feet
m


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2010-07-10

Naujienos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos   Naujienos EmptyPir. 08 09, 2010 4:25 pm

Manau, kad abu jie ten su treneriu ne auksiniai. Įdomu, kaip seksis Blanc'ui su naujais žaidėjais, pritariu jo sprendimui nekviesti į rinktinę anų futbolininkų, nors pvz. Gourcuff'ą dar matyt norėčiau.
Atgal į viršų Go down
pintame
futbolo gyvenimo fanas
pintame


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2010-07-10

Naujienos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos   Naujienos EmptyPir. 08 09, 2010 4:26 pm

JO,aš irgi tą pamatyt norėčiau. Keistai čia viskas,bet manau tik į gerą. Žiaurią gėdą Francė patyrė.
Atgal į viršų Go down
http://ffff.allyogame.com
Sponsored content





Naujienos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos   Naujienos Empty

Atgal į viršų Go down
 
Naujienos
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Naujienos
» Naujienos
» Naujienos
» Naujienos
» Naujienos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
FFFF :: Football passion :: Prancūzai :: Nicolas Anelka-
Pereiti į: